Strona główna|Oferta|Katalogi|Nowe produkty|Aktualności|Warunki dostaw
Szukaj produktu
Homekontakt z firmą Rectus Polska
szybkozłącza akcesoria
pneumatyczne
pneumatyka
Pneumax
elektrozawory
procesowe
armatura
przemysłowa
hydraulika instrumentation
rectus@rectus.pl rqs@rqs.pl pneumax@pneumax.pl pneumax@pneumax.pl pneumax@pneumax.pl rectus@rectus.pl akp@rectus.pl
ACL|AKO|Conexa|DK Lok|DVC|Faster|M&M|Nycoil|O'Brien|Omal|Pi.effe.ci|Pneumax|Puretorq|Rectus|RQS|Serto|Talkob|Tema|Tescom|Turbo

RECTUS Polska - wykaz numery telefonów stacjonarnych :


Dział Realizacji Zamówień :


+48 33 857 98 13
- Dorota Lebioda, z-ca kierownika Biura Obsługi Klienta, d.lebioda@rectus.pl
- realizacja zamówień : woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie

+48 33 857 98 14 - Ewa Orawska, specjalistka ds. sprzedaży, e.orawska@rectus.pl
- realizacja zamówień : woj. lubuskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko - pomorskie, warmińsko - mazurskie


Dział FLUID CONNECTORS
[RQS, Conexa, Faster, F.O.R., PI.EFFE.CI, Rectus, Talkob, Tema]

oferty, doradztwo techniczno - handlowe


+48 33 857 98 11 - Dominika Krzyształa, d.krzysztala@rectus.pl - specjalistka ds sprzedaży [doradztwo techniczne i ofertowanie]

+48 33 857 98 17 - Dominik Gągola, d.gagola@rectus.pl - specjalista ds sprzedaży [doradztwo techniczne i ofertowanie]

+48 33 472 49 21 - Sylwester Osip, s.osip@rectus.pl - product manager [RQS] [doradztwo techniczne i ofertowanie : woj. zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko - mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko - pomorskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie,

+48 33 472 49 22
- Mariana Zubik, m.zubik@rectus.pl - product manager [RQS] [doradztwo techniczne i ofertowanie : woj. podlaskie, mazowieckie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, zagranica


Dział PNEUMATIC AUTOMATION
[PNEUMAX, ACL, M&M, Turbo]

oferty, doradztwo techniczno - handlowe :


+48 33 472 49 04 - Michał Jasiński, m.jasinski@pneumax.pl - kierownik działu, product manager [Pneumax]

+48 33 472 49 42
- Seweryn Moczko, s.moczko@pneumax.pl - inżynier ds.szkoleń i wsparcia technicznego

+48 33 472 49 43 - Remigiusz Szatkowski, r.szatkowski@pneumax.pl - manager ds rozwoju sieci dealerskiej
doradztwo techniczne i ofertowanie : woj. podlaskie, mazowieckie, lubelskie, łódzkie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

+48 33 472 49 44 - Tomasz Augustyn, t.augustyn@pneumax.pl - specjalista d/s sprzedaży
doradztwo techniczne i ofertowanie : woj. podlaskie, mazowieckie, lubelskie, łódzkie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

+48 33 472 49 46 - Marek Gibas, m.gibas@pneumax.pl - product manager [ACL, M&M, Turbo]
doradztwo techniczne i ofertowanie : woj. zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko - mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko - pomorskie, dolnośląskie

+48 33 472 49 47 - Krzysztof Ceranowicz, k.ceranowicz@pneumax.pl - manager ds projektów handlowych w dziale Pneumatic Automation
doradztwo techniczne i ofertowanie : woj. zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko - mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko - pomorskie, dolnośląskie


Dział ARMATURY PRZEMYSŁOWEJ
[Omal, RQS, AKO, Ceap, DVC, Puretorq]

oferty, doradztwo techniczno - handlowe :


+48 33 472 49 36 - Grzegorz Franiak, g.franiak@pneumax.pl - product manager [Omal, DVC, Puretorq]
doradztwo techniczne i ofertowanie : woj. wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

+48 33 472 49 37 - Paweł Wąchała, p.wachala@pneumax.pl - product manager [RQS, AKO, Ceap]
doradztwo techniczne i ofertowanie : woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko - pomorskie, warmińsko - mazurskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie


Dział INSTRUMENTATION
[DK-Lok, O'Brien, Rury, Sami, Serto, Tescom]

oferty, doradztwo techniczno - handlowe :


+48 33 472 49 05 - Marek Borkowski, m.borkowski@rectus.pl - kierownik działu Instrumentation

+48 33 472 49 31 - Szymon Raczyński, sz.raczynski@rectus.pl - product manager [DK Lok],
obchodně technický manažer zastoupení pro Českou a Slovenskou Republiku

+48 33 472 49 32 - Andrzej Paliga, a.paliga@rectus.pl - specjalista ds sprzedaży, product manager [Serto] - doradztwo techniczne i ofertowanie : woj. lubuskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko - pomorskie, warmińsko - mazurskie

+48 33 472 49 34 - Paweł Heczko, p.heczko@rectus.pl - specjalista ds sprzedaży, product manager [Sami, O'Brien]
doradztwo techniczne i ofertowanie : woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie


Inne działy:


Import, Spedycja :
import@rectus.pl, +48 33 857 98 16

Magazyn, Logistyka, Ekspedycja
: sales@rectus.pl, +48 33 472 49 62

Księgowość : ksiegowosc@rectus.pl, +48 33 472 49 71

Fax : faks@rectus.pl, +48 33 857 98 08

RECTUS POLSKA Sp. z o.o.,zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bielsku - Białej, VIII Wydział Gospodarczy
ul.Firmowa 14, Gumna, 43-426 Dębowiectel. +48 33 85-79-800, +48 33 472-49-00fax +48 33 85-79-808
KRSnr 0000165459|NIP651-15-46-269|REGON276455904|kapitał zakładowy 50.000 PLN
DO GÓRY